Ana Sayfa İletişim

İletişim

Merhaba;
Bu sayfaya girdiğine göre bizimle konuşmak istediğin bir konu olduğuna inanıyoruz. Sana elimizden geldiğince kısa sürede cevap verebilmek ve sağlıklı iletişim kurabilmemiz adına yazdığın konuyu detaylıca anlatmayı ve her aşamayı tamamladığından lütfen emin ol! Bu sayede sana çok daha kolay ulaşabiliriz.

Bizim ailemizin bir parçası olmak mı istiyorsun?
Bu harika bir haber, biz de seni aramızda görmeyi gerçekten çok istiyoruz. O zaman hadi ne ypaman gerektiğini konuşalım. Öncelikle bize biraz lütfen kendinden bahset, seni ne kadar iyi tanırsak yazdıklarını, çizdiklerini, ürettiklerini anlamlandırmamız o kadar kolay oluyor. Bu yüzden senden güzel bir özgeçmiş bekliyoruz. Biz yazar ya da çizer demiyoruz ailemizin her bir bireyi bizim için “üretimci” sen de hangi konularda üretim yapmak istiyorsan bize birer örnek gönder. (deneme ve şiir yazmak istiyorsan bize bir deneme ve bir şiir göndermen gerçekten faydalı olacaktır ama tabii ki bir üst sınırımız yok istediğin kadar yazı gönderebilirsin, okumak istiyoruz!) Bu aşamaların her birini ayrı bir word belgesine kaydedip bize gönderdikten sonra yapman gereken tek bir şey kaldı o da düzenli olarak e-posta adresini kontrol etmek. Görüşmek üzere!

Bizimle konuşmak istediğin bir konu varsa;

Her ne olursa olsun seni dinlemek için sabırsızlanıyoruz. Bize her şeyi anlatabilirsin. Bizimle iletişime geçmek için e-posta adresimize yazabilirsin. Mümkün olan en kısa sürede sana cevap vereceğiz!

Bize ulaşın  🙂

editor@rengarenkdergisi.com